Vlnění

Kód: 372
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (1 ks)

Náušnice z chirurgické oceli s tyrkenitem a bronzitem

Skvělý doplněk jak do zaměstnání, tak na společenskou událost. S těmito náušnicemi budete vždy šik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice z chirurgické oceli dozdobené korálky tyrkenitu a bronzitu. Chirurgická ocel je zdravotně nezávadná, používaná i ve zdravotnictví, vhodná i pro alergiky. Jsou opravdu výraznější, celková výška náušnic i s háčkem je cca 9 cm. Háčky jsou zajištěny zarážkami z umělé hmoty proti ztrátě.

Tyrkenit: je náhražkou tyrkysu, většinou je vyroben z howlitu, jelikož pravý tyrkys je vzácný a drahý kámen. Ale i howlit je cenným kamenem. 

Howlit: je mimořádně uklidňující kámen, napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění.

Uklidňuje mysl, učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse nebo někde na těle dokáže pohltit váš vlastní vztek s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným.

Bronzit vyvolává naprostý klid, usnadňuje jednoduché „bytí“ v nečinnosti a neaktivitě. Podporuje odhodlání a obnovuje vyrovnanost. Coby uzemňující kámen pomáhá, když se cítíte bezmocní v situacích plných sváru nebo jste v sevření událostí, nad nimiž nemáte žádnou kontrolu. Pomáhá zachovat si chladnou hlavu, učí, jak jít s proudem božské vůle. Jestliže jste uvázli v nějakém negativním vzorci, bronzit ho uvolní. Je prospěšný pro podporu a vyrovnání mužské (jang) energie v těle, ale i v duši.