Temný les

Kód: 327
Neohodnoceno
350 Kč
Skladem (1 ks)

Náramek s chryzokolem a heliotropem

Tento náramek je jako temný les, kterým probleskují paprsky odpoledního slunce. To pravé pro vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z korálků chryzokolu a heliotropu doplněný vlastnoručně vyrobenými rondelkami z chirurgické oceli se spirálkami. Chirurgická ocel se používá i v lékářství. Je tedy zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky. Obvod náramku je cca 18-19 cm. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí.

Chryzokol je klidný a pohodový kámen. Pomáhá při meditaci a komunikaci. Má blahodárný účinek na vztahy, které se jeho zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Působí blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi.

Na duševní úrovni posiluje chryzokol vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuje se rovněž prospěšně rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuje osobní sílu a podněcuje projevy tvůrčích schopností. Pomáhá překonávat různé fobie, potlačuje negativní naladění a dodává motivaci všem, kdo ji mají nedostatek.

Heliotrop je magický kámen, který dodává odvahu, zklidňuje a odstraňuje obavy, mírné emoce ve vypjatých situacích a při obtížném rozhodování. Pomáhá odbourat vztek, podráždění a agresivitu. Omezuje netrpělivost, zahání zlo a veškeré negativní síly, které oslabují mysl a celý organismus. Tvoří ochrannou bariéru proti všem těmto vlivům a drží je v dostatečném odstupu. Heliotrop zvyšuje kreativitu a je zdrojem nových sil a energie.

Dodává odvahu, zacelí a učí jak se vyvarovat a překonat těžké a nebezpečné situace. Dává rozhodnost k okamžitému činu. Je rovněž zdrojem peněz a bohatství, protože má tu moc je přitahovat svému majiteli. Jeho silné účinky se projevují i v oblasti soudních sporů, kdy pomáhá zajistit vítězství a přiklonit porotu na svou stranu. Pomáhá navodit pocit bezpečí, dává odvahu, schopnost odhalit blížící se nebezpečí a jeho míru. Brání nás před nepříznivými vlivy prostředí, pomáhá překonat únavu, dlouhodobý stres, tiší nervozitu, agresivitu a podrážděnost. Prosvětluje náš intelekt a chrání před zlými sny. Heliotrop přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá nám neztrácet rozvahu a získávat nadhled. Tiší nervozitu a podrážděnost, vyčerpané mysli dokáže dodávat nové síly. Tento kámen také pomáhá přizpůsobit se neobvyklým situacím. Přináší štěstí v podnikání, zejména pro samostatně výdělečně činné. Pomáhá nám koncentrovat se a ukotvuje nás. Uklidňuje především ve vypjatých situacích, kde často jde o život. Působí proti chamtivosti a agresi.