Ametystový

Kód: 291
Neohodnoceno
430 Kč
Skladem (1 ks)

Náramek z ametystu s měsíčním kamenem

Snoubí se v něm duchovní síla ametystu s ženstvím měsíčního kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z ametystu ozdobený přívěskem s měsíčním kamenem. Přívěsek je vyroben z chirurgické oceli, která se používá i v lékářství. Je tedy zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky. Obvod náramku je cca 17-18 cm. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Jeho vyrovnanost přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a napomáhá při meditacích. Podporuje spirituální uvědomění si všech souvislostí. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Kámen příznivě působí na schopnost rozhodování. Posiluje zdravé racionální uvažování a podněcuje i jeho duchovní vhled. Uklidňuje, podporuje zdravý spánek, odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu, potlačuje smutek a lítost.

Tento kámen je jedním z nejspirituálnějších kamenů. Přináší božskou lásku, nabízí vhled do skutečné podstaty člověka, povzbuzuje k nezištnosti a duchovní moudrosti. Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy. Ametyst přináší intuitivní sny. Přeměňuje nižší energie ve vyšší vibrace duchovní a éterické říše.

Měsíční kámen, ten by u sebe měla nosit každá žena, je pro ně důležitý hlavně ze zdravotního hlediska, ale i pro muže může mít velký význam.. Je silně spjat s Měsícem a intuicí, vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku. Tradičně se používá ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií. Udržuje v rovině mužskou a ženskou energii a pomáhá mužům, kteří se chtějí dostat do kontaktu s ženskou stránkou své osobnosti, mírní jejich chování. Celkově uklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci.

O měsíčním kameni se říká, že je to hlavně ženský kámen, jelikož ovlivňuje ženský reprodukční cyklus právě svým silným sepjetím s Měsícem. Také snižuje napětí a nerovnováhu spojené s menstruací. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: ametyst, měsíční kámen, chirurgická ocel
Obvod: 17-18 cm