Achátové srdce s tyrkenitem

Kód: 276
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (1 ks)

Náramek z korálků tyrkenitu s černým achátem

Je jako moře, které skrývá černou perlu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z korálků tyrkenitu ozdobený přívěskem z chirurgické oceli ve tvaru srdce, na kterém je zavěšen korálek z černého achátu. Obvod náramku je cca 17-18 cm. Chirurgická ocel je zdravotně nezávadná, používaná i ve zdravotnictví, vhodná i pro alergiky. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí.

Tyrkenit: je náhražkou tyrkysu, většinou je vyroben z howlitu, jelikož pravý tyrkys je vzácný a drahý kámen. Ale i howlit je cenným kamenem. 

Howlit: je mimořádně uklidňující kámen, napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění.

Uklidňuje mysl, učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse nebo někde na těle dokáže pohltit váš vlastní vztek s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným.

Achát: Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.


Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: tyrkenit, černý achát, chirurgická ocel
Obvod: 17-18 cm