Spadané listí

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 

Náramek z korálků houbového korálu, olivínu a bronzitu

Je jako stvořený pro rusou žínku, která tančí v podzimním lese.

Dostupnost Na dotaz (1 ks)
450 Kč    
Kód produktu 282
Kategorie Šperky
 

Náramek z korálků houbového korálu, olivínu a bronzitu, ozdobený přívěskem z chirurgické oceli, na kterém je zavěšen korálek z olivínu. Obvod náramku je cca 17-18 cm. Chirurgická ocel je zdravotně nezávadná, používaná i ve zdravotnictví, vhodná i pro alergiky. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí.

Olivín: neboli peridot. Odhaluje přítomnost jedovatých látek na všech úrovních a neutralizuje je. Přináší poznání, že lpění na lidech nebo na minulosti nepřináší nic dobrého. Pomáhá porozumět vlastnímu osudu a duchovnímu smyslu života. Potlačuje žárlivost, nelibost, lítost a zlost.. Současně dokáže odstranit stres. Zvyšuje sebedůvěru a schopnost prosadit se bez agresivního jednání. 

Léčivé účinky: Olivín má uklidňující účinky. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolizmus a blahodárně působí na kůži. Pomáhá srdci, brzlíku, plicím, močovému měchýři, slezině a trávicímu traktu. Léčí též vředy a posiluje zrak. Při položení při porodu na břicho zesiluje stahy a tlumí bolest.

Houbový korál: Jelikož je korál organického původu, věří se, že dokáže člověka spojit s přírodou, zmírnit negativní emoce a přinést klid do duše. Rovněž dodává člověku sílu dosáhnout stanovených cílů, pomáhá k optimistickému náhledu na vše kolem něho a chrání jej před depresemi. Korál také podporuje přátelství, platonickou lásku a zlepšuje mezilidské vztahy. Na tělo červený korál působí posilováním pohybového aparátu, zejména kostí. Dokáže odstranit nečistoty ze svalů, posiluje srdce a upravuje krevní oběh.

Léčivé účinky: Urychluje hojení ran či léčí poruchy trávicího ústrojí. Pomáhá při poruchách žaludku, střev, ledvin a močového měchýře. Rovněž se červené korály používají při menstruačních potížích a neplodnosti.

Bronzit: vyvolává naprostý klid, usnadňuje jednoduché „bytí“ v nečinnosti a neaktivitě. Podporuje odhodlání a obnovuje vyrovnanost. Coby uzemňující kámen pomáhá, když se cítíte bezmocní v situacích plných sváru nebo jste v sevření událostí, nad nimiž nemáte žádnou kontrolu. Pomáhá zachovat si chladnou hlavu, učí, jak jít s proudem božské vůle. Jestliže jste uvázli v nějakém negativním vzorci, bronzit ho uvolní. Je prospěšný pro podporu a vyrovnání mužské (jang) energie v těle, ale i v duši.

Léčivé účinky: napomáhá při chronickém vyčerpání, vstřebávání železa, při křečích, nervozitě a pro odstranění bolesti.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.