Od magenty k růžové

Kód: 339
Neohodnoceno
370 Kč
Skladem (1 ks)

Náramek z tygřím okem a achátem

Oblečte si vínové šaty a můžete vyjít do ulic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z korálků tygřího oka a achátu doplněný rondelkami vlastnoruční výroby z chirurgické oceli. Obvod náramku je cca 18-19 cm. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí. 

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů.

Je to kámen, který dobře poslouží při hledání vašich vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete.

Na rozumové úrovni vyrovnává tygří oko činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Tento kámen je výborný pro lidi, kteří se podceňují a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

Achát je velmi stálý kámen. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Pomáhá k soustřeďování a stabilizaci tělesné energie.

Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě. Jako kámen schopný konejšit a uklidňovat funguje achát sice pomalu, ale poskytuje velikou sílu.

Podporuje sebedůvěru svého nositele a dodává mu odvahu, aby byl sám k sobě upřímný.

V citové rovině pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost, kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, neboť odstraňuje vnitřní napětí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení